GenelScriptler

İftar Ve Sahur Sayacı Scripti

İyi Günler Arkadaşlar Bu Konuda Sizlerle İftar ve sahur sayacı scripti paylaşacağım

Script sabahtan Akşama kadar olan vakti geri saymaktadır akşam olduğunda ise imssağa kaç saat kaldını göstermektedir. Kısaca Hem Namaz Vakitlerini Hemde İftara ve Sahura nekadar  kaldını takip edebilirsiniz.

İftar Ve Sahur Sayacı Scriptindeki veriler diyanet esaslıdır. Scripti 2019 uyumludur indirip kullanabilirsiniz. Herhangi bir ayar gerektirmemektedir,direk atarak kullanabilirsiniz.

Scriptte Varsayılan Şehir Kahramanmaraş Olarak Ayarlanmıştır. Siz Bunu Değiştirmek İsterseniz İndex.html Dosyasını Notepad++ Veya Sublime Text Gibi Kod Editörleriyle açıp 99. Satırı Düzenlemeniz Yeterli Olacaktır…

Örneğin:

<option value=”KAHRAMANMARAŞ“>Şehir Seç</option> Buradakı KAHRAMANMARAŞ’ı varsayılan il hangisi olsun istiyorsanız onunla değiştirebilirsiniz. Ben Ankara Yapacağım Diyelim; <option value=”ANKARA“>Şehir Seç</option> yapmanız yeterli olacaktır. İyi Kullanımlar Dilerim.

İFTAR VE SAHUR SAYACI SCRİPTİ İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba Hoş Geldin,Sistem Reklam Engelleyici Algıladı. Sitemde sizler için faydalı yazılar paylaşıyorum. Reklamlarda çok fazla değil ve sadece reklamlardan kazanıyorum. Senden ricam reklam engelleyiciyi kapatman. Şimdiden Teşekkürler.