İyi günler arkadaşlar internette rastladığım ücretsiz vds alma ımkanı sunan bir siteyi paylaşmak istedim. Siteye girip kayıt vs olmuyorsunuz sadece meil adresinizi verip kulllanmaya başlıyorsunuz,bukadar basit diğer siteler gibi sizden ad soyad şifre kredi kartı vb istemiyor. Bu vdsyi beğenmediyseniz yakında ikinci bir site daha paylaşacağım. Şimdi isterseniz Anlatıma geçelim.

ÜCRETSİZ VDS ALMA

İlk Olarak Aşağıda Verdiğim Linkten Siteye Giriş Yapın.
Siteye Girdiğinizde Sağ Üstte TRY İT FREE Yazan Bir Buton Var Ona Tıklayın.
Karşınıza Meil Adresi Soran Bir Ekran Gelicek Burada İster Facebook Adresinizle İstersenizde meil adresinizi girerek işlemi tamamlayın.
Benim tavsiyem 10 dakikalık mail sitelerini Kullanmanızdır, Çünkü Yabancı sitelere meil verilince SPAM İçerikli mail çok geliyor, buarada bazı 10 dakikalık meiller ek dosya göstermiyor kullandığınız sitenin ek dosyalarıda almasına dikkat edin
E-Posta Adresinizi girdiğinizde karşınıza bir yeni ekran açılır bu ekranı kapamayın çünkü vds açılıyor.
Girdiğiniz Meil Adresine 2 Adet eposta geliyor, birisi kullanıcı bilgilerinin yani bağlantı bilgilerinin bulunduğu mail, diğeride bağlantı hakkında bilgi verme amaçlı, Siz Kullanıcı bilgilerini not almayı Unutmayın çünkü lazım olucak.
Kısaca İşlem Bukadar, İYİ KULLANIMLAR DİLERİM…

ÜCRETSİZ VDS SPEEDTEST SONUCU

Speed Test Sonuçları

NOT: VİDEOYU İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM SONRA NEDEN ALDIĞIM VDS’YE TEKRAR BAĞLANAMIYORUM DEMEMENİZ İÇİN

Ücretsiz VDS Al

3 YORUMLAR

  1. Sanal sunucunun birçok işlemde kullanıldığını herkes bilir. En çok kullanılan özelliğin ise internet hızı olmasıdır. Herkesin kullanması gerektiği vds makinesi ücretli satılmaktadır. Ücretsiz vds alma gibi konulara göz gezdirerek bu makineyi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here