MyBBWebmaster

MyBB Admin Paneli Şifre Sıfırlama – Password Reset

iyi günler, php ile kodlanmış açık kaynak forum yönetim sistemi olan mybb de ara sıra admin paneli şifremizi unutabiliyoruz. Bu tür sorunlarda MyBB Admin Paneli Şifre Sıfırlamayı bilmeyenler forumu tekrardan kurmak zorunda kalabiliyor ama siz bu sorunla karşılaşmanız halinde aşağıdaki yöntemlerden istediğinizi seçerek şifrenizi kolay bir şekilde sıfırlayabilirsiniz.

MyBB Admin Paneli Şifre Sıfırlama

Hosting yönetim panelinizden Php My admine giriş yapın ve sol menüden forumunuzun veri tabanını seçin ve üst menüden SQL yazısına tıklayın.

MyBB Şifre Resetleme

Sorgu çalıştırma sayfası açılacaktır, açılan yere aşağıdaki kodu yapıştırın ve değiştir yazan yere yapmak istediğiniz şifreyi yazın. Son olarak sağ alt köşedeki git butonuna tıklayın.

UPDATE `mybb_users` SET `salt` = '', `password` = 'değiştir' WHERE `uid` = '1';
MyBB Admin Paneli Şifre Sıfırlama

İşlem bukadar arkadaşlar artık şifrenizi başarıyla sıfırladınız. Şimdi admin panelinize giriş yapabilirsiniz. İstediğiniz veya denk geldiğiniz hataları yorumlarda belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Daha Fazla Göster

Mehmet Palabıyık

Merhaba ben mehmet, 24 yaşındayım ve görme engelliyim. Teknoloji meraklısıyım, bunun dışında film izlemeyi ve korku macera polisiye romanlarını severim. 2014 Yılından bu yana web tasarımla uğraşıyorum ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu