Devour Taktikleri – Oyunu Zorlanmadan Bitirin

0
1548
Devour Taktikleri

İyi günler arkadaşlar, korku oyunu severler için benimde ara sıra oynadığım Devour Oyununun taktiklerini sizlerle de paylaşmak istedim. Devour taktiklerini uygulayarak şeytanı kolayca yenebilir ve exp kasabilirsiniz. Devour’ un tüm haritaları için ayrı ayrı taktikler vereceğim. Farklı oyunlarda bu tür taktikler istiyorsanız lütfen yorum atarak belirtin. Oyunlar arıyorsanız sitemdeki Ücretsiz Oyunlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Şimdi isterseniz devour taktiklerimize geçelim.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]Ben yazılı olarak bir şey anlamıyorum diyorsanız sizler içinde en altta videolu anlatım bıraktım.[/box]

DEVOUR TAKTİKLERİ

Devour Çiftlik Taktiği:

Devour Çiflik Taktiği

İlk olarak oyuna girdikten sonra tüm medkitleri ve samanları evin arka kapısının orda biriktirin, birisi düşerse vs kaldırmanızın kolay olması için. Yine yakma işlemine başlamadan önce tüm benzin bidonlarını yakma alanının önünde toplayın ve 3 4 tane samanı da yakma alanın orda bırakın. Şimdi evin içinde keçi arayın ve bulduğunuz ilk 5 keçiyi bodrumdaki kilere bırakın.

Keçileri bıraktıktan sonra dışarı çıkmadan önce ayağa kalkın ki keçiler sizden uzaklaşsın, uzaklaştıklarında dışarı çıkın. Kalan 5 keçiden birini yakma yerine bırakın ve kalan 4 keçiyi 4 kişi eline alsın, yakma alanında yakacak kişi keçisini bırakıp yaksın, keçi kaçmak yerine oraya bıraktığınız samanları yemeye başlayacaktır. Bu sayede 5 keçi yaktık, kalan 5 keçiyi de bodruma gidip alın. İçeri girerken çömelerek girin ki keçiler sizden kaçıp dışarı gitmesin. Taktik yine aynı 1 kişi gidip 1 tane keçiyi yakma alanına bıraksın ve kalan 4 keçiyi alın. Dışarı çıkıp yakma yerinde birisi elindeki keçiyi bırakıp yaksın kaçan keçi saman yiyecektir. Bu şekilde çiftlik haritasını kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

Akıl Hastanesi Taktiği

Devour Akıl Hastanesi Taktiği

Çiftlik haritasında da olduğu gibi yaratığı kaldırmadan önce tüm medkitleri ve yemekleri şöminenin önünde toplayabilirsiniz. Diğer sigortaları yaratığın olduğu bodrum katına toplayın, toplamda 11 sigorta gerekiyor, hepsini yaratığı kaldırmadan bulamayabilirsiniz. Yaratığı kaldırdıktan sonra ilk 5 fareyi gardiyan yatak odasına koyun ve kapıyı kapatın. Dikkat edin kaçmasın çiftlikteki taktik ile aynı girerken çömelip girin içeri.

Kalan 5 fareden birini yatağa koyun ve bir sigorta takın sonrasında diğer 4 fareyi de bulup sırayla yakın. Yaktıktan sonra yine birtane alıp yatağa bırakın ve bir takın sonrasında gidip son 4 fareyi de alıp yakın. Bu taktik ile birisi yakalansa bile kolayca akıl hastanesi haritasını bitirebilirsiniz.

Barada küçük bir bilgi daha ilk çıktığınız kapının solundaki yükseltide yaratık sizi yakalayamıyor. Fare yaktıktan sonra buraya kaçabilirsiniz. Bu yeri tam olarak görmek isterseniz videolu olarak YouTube kanalımda paylaştım.

Han Haritası Taktiği:

Devour Han Taktiği

Han haritasında da mağaraya gidip oyunu başlatmadan önce tüm medkitleri pilleri çamaşırhanede toplayın. Su arındırma sıvılarınıda havuzun oraya toplayın. Diğer haritalardan farklı bir harita olduğu için hem bitirmek zor hemde bulmak çünkü yaratık yumurtalarını örümcekler çalıp götürebiliyor. Bu yüzden ilk 5 yumurtayı ararken bulduğunuz yumurtaları çamaşırhanede toplayın ve kapıları kapatın, bu örümceklerin yumurtayı alıp kaçmasın önleyecektir.

5 yumurtayı bulduktan sonra, yumurtalara bakın ve işaretlerde odada olmayan açıkta olanları bulup yakın. Yumurtaları yaktıktan sonra yaratık sinirlenecek siz o sırada videomda gösterdiğim bölgede bekleyebilirsiniz. Sakinleştiğinde yaratık tekrar yumurta bırakmaya devam edecektir. Odada ki işaretlere bakın ve aynı işaretteki o yumurtayı o odaya bırakın. Son olarak bu yumurtaları sırayla ve toplu toplu yakabilirsiniz.

VİDOLU ANLATIM

https://youtu.be/GMhoZzelQYg

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!