Genel

Devour Taktikleri – Oyunu Zorlanmadan Bitirin

İyi günler arkadaşlar, korku oyunu severler için benimde arasıra oynadığım Devour Oyunu’nun tatktiklerini sizlerlede paylaşmak istedim. Devour taktiklerini uygulayarak şeytanı kolayca yenebilir ve exp kasabilirsiniz. Devour’un tüm haritaları için ayrı ayrı taktikler vereceğim. Farklı oyunlarda butür taktikler istiyorsanız lütfen yorum atarak belirtin. Oyunlar arıyorsanız sitemdeki Ücretsiz Oyunlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Şimdi isterseniz devour taktiklerimize geçelim.

Ben yazılı olarak birşey anlamıyorum diyorsanız sizler içinde en altta videolu anlatım bıraktım.

DEVOUR TAKTİKLERİ

Devour Çiflik Taktiği:

Devour Çiflik Taktiği

İlk olarak oyuna girdikten sonra tüm medkitleri ve samanları evin arka kapısının orda biriktirin, birisi düşerse vs kaldırmanızın kolay olması için. Yine yakma işlemine başlamadan önce tüm benzin bidonlarını yakma alanının önünde toplayın ve 3 4 tane samanııda yakma alanın orda bırakın. Şimdi evin içinde keçi arayın ve bulduğunuz ilk 5 keçiyi bodrumdaki kilere bırakın.

Keçileri bıraktıktan sonra dışarı çıkmadan önce ayağa kalkın ki keçiler sizden uzaklaşsın, uzaklaştıklarında dışarı çıkın. Kalan 5 keçiden birini yakma yerine bırakın ve kalan 4 keçiyi 4 kişi eline alsın,yakma alanında yakacak kişi keçisini bırakıp yaksın, keçi kaçmak yerine oraya bıraktığınız samanları yemeye başlayacaktır. Bu sayede 5 keçi yaktık, kalan 5 keçiyide bodruma gidip alın. İçeri girerken çömelerek girinki keçiler sizden kaçıp dışarı gitmesin. Taktik yine aynı 1 kişi gidip 1 tane keçiyi yakma alanına bıraksın ve kalan 4 keçiyi alın. Dıışarı çıkıp yakma yerinde birisi elindeki keçiyi bırakıp yaksın kaçan keçi saman yiyecektir. Bı şekilde çiflik haritasanı kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

Akıl Hastanesi Taktiği

Devour Akıl Hastanesi Taktiği

Çiflik haritasındada olduğu gibi yaratığı kaldırmadan önce tüm medkitleri ve yemekleri şöminenin önünde toplayabilirsiniz. Diğer şartelleri yaratığın olduğu bodrum katına toplayın, toplamda 11 şartel gerekiyor, hepsini yaratıığı kaldırmadan bulamayabilirsiniz. Yaratığı kaldırdıktan spnra ilk 5 fareyi gardiyan yatak odasına koyun ve kapıyı kapatın. Dikkat edin kaçmasın çiflikteki taktik ile aynı girerken çömelip girin içeri.

Kalan 5 fareden birini yatağa koyun ve bir şartel takın sonrasında diper 4 fareyide bulup sırayla yakın. Yaktıktan sonra yine birtane alıp yatağa bırakın ve bir takın sonrasında gidip son 4 fareyide alıp yakın. Bu taktik ile birisi yakalansa bile kolayca akıl hastanesi haritasını bitirebilirsiniz.

Buarada küçük bir bilgi daha ilk çıktığınız kapının solundaki yükseltide yaratık sizi yakalayamıyor. Fare yaktıktan sonra buraya kaçabilirsiniz. Bu yeri tam olarak görmek isterseniz videolu olarak youtube kanalımda paylaştım.

Han Haritası Taktiği:

Devour Han Taktiği

Han haritasındada mağraya gidip oyunu başlatmadan önce tüm medkitleri pilleri çamaşırhanede toplayn. Su arındırma sıvılarınıda havuzun oraya toplayın. Diğer haritlardan farklı bir harita olduğu için hem bitirmek zor hemde bulmak çünkü yaratık yumurtalarını örümcekler çalıp götürebiliyor. Bu yüzden ilk 5 yumurtayı ararken bulduğunuz yumurtaları çamaşırhanede toplayın ve kapıları kapatın, bu örümceklerin yumurtayı alıp kaçmasın önleyecektir.

5 yumurtayı bulduktan sonra , yumurtalara bakın ve işaretlerde odada olmayan açıkta olanları bulup yakın. Yumurtaları yaktıktan sonra yaratık sinirlenicek siz o sırada videomda gösterdiğim bölgede bekleyebilirsiniz. Sakinleştiğinde yaratık tekrar yumurta bırakmaya devam edecektir. odada ki işaretlere bakın ve aynı işaretteki o yumurtayı o odaya bırakın. Son olarak bu yumurtaları sırayka ve toplu toplu yakabilirsiniz.

VİDOLU ANLATIM

Daha Fazla Göster

Mehmet Palabıyık

Merhaba ben mehmet, 24 yaşındayım ve görme engelliyim. Teknoloji meraklısıyım, bunun dışında film izlemeyi ve korku macera polisiye romanlarını severim. 2014 Yılından bu yana web tasarımla uğraşıyorum ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu