MyBBGenelMyBB Eklentileri

MyBB Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni Eklentisi V1.5

İyi günler arkadaşlar sizler için MyBB Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni Eklentisi‘ni türkçeye çevirdim. MyBB eklentileri paylaşan forumlarda eski sürümü çevirilmiş ama güncel hali yok malesef. Bu yüzden çevirmem gerektiğini düşündüm.Eğer eklentinin asil paylaşım sayfasına gitmek isterseniz buraya tıklayın. MyBB Kullanıcı Adı Değiştirme Eklentisi ile premium üye rolunuz varsa onlara özel kullanıcı adlarını değiştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Eklenti-Plugin Eklenti ismi:MyBB Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni Eklentisi V1.5
Yapımcı Eklenti Yapımcısı:Starpaul20
Çevirmen Türkçe Çeviri:MehmetP
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu:1.5
Araç-Test Test Durumu:Test Edildi. Çalışıyor Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu SürümMyBB – 1.8.x

MyBB Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni Eklentisi Özellikleri

MyBB Kullanıcı Adı Değiştirme Eklentisi

Bu eklentiyi kurarak belirli bir röle sahip üyelerinizin sizin izninizle veya direk onaylanmadan kullanıcı adlarını değiştirmelerine izin verebilirsiniz.

Kullanıcı adı değişimini onaysız hale getirseniz bile eklenti sizin için değiştirilen kullanıcı adlarını admin panelinde loglarını tutar.

Belirli bir gruba istediğiniz aralıkta kaç kez kullanıcı adını değiştirebileceğini ayarlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse VİP Üye grubundaki üyeler 30 günde 3 kez kullanıcı adını değiştirebilsin gibi.

MyBB Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni Eklentisi Kurulumu

MyBB Kullanıcı Adı Değiştirme Eklentisi Türkçe

Aşağıda verdiğim butona tıklayarak yandex disk üzerinden eklentiyi indirin ve klasöre çıkartın.

Rar dan çıkardığınız klasörün içine girin, yükle adında bir klasör göreceksiniz. Bunun içindekileri forumunuzun ana dizinine yani index.php’nin olduğu konuma atın.

MyBB forumunuzun yönetici paneline girin, forum ayarlarına tıklayın ve sol tarafdan plugin yönetimine girin yüklediğimiz eklentiyi bulup aktifleştire tıklayın.

Eklentimizi kurduk şimdi ayarlarını yapmak için üst menüden Üyeler Ve Gruplar’a tıklayın. Sol menüden gruplara girin ve kullanıcı adı değiştirme izni vermek istediğiniz rolu seçin. Kullanıcı Grubu düzenle başlığının altında Kullanıcılar Ve İzinler Sekmesine tıklayın.

Açılan bu sayfadan kullanıcılara kullanıcı adı değiştirme iznini ve kaç günde kaç kez kullanıcı adı değiştirebileceğini ayarlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Mehmet Palabıyık

Merhaba ben mehmet, 24 yaşındayım ve görme engelliyim. Teknoloji meraklısıyım, bunun dışında film izlemeyi ve korku macera polisiye romanlarını severim. 2014 Yılından bu yana web tasarımla uğraşıyorum ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu